Siedziba i Biuro Obsługi Klienta:
,
43-300 Bielsko-Biała
, ul. Piekarska 50
Tel/Fax. 33 814 66 66

 

 

ZIMOWISKA

 

ZMIENI

 

 

 

Szanowni Rodzice,

Mając wieloletnie doświadczenie w opiece nad najmłodszymi i młodzieżą, którzy wyruszają w samodzielną podróż bez rodziców, przygotowaliśmy ofertę Zimowisk.

Nasi instruktorzy nauczą podstaw jazdy na nartach lub desce snowboardowej, dopasują sprzęt idealnie do umiejętności, wzrostu i wagi.  Dzieci nauczą się jak bezpiecznie poruszać na nartach, obracać na stoku, skręcać, hamować, jeździć na wyciągu. Nie zabraknie także przeróżnych zabaw i gier na śniegu.

 

Wypoczynek obfitujący w aktywną przygodę, pozwoli pokazać w jaki sposób wesoło i zdrowo można spędzać wolny czas. Maksymalnie wypełniony czas dziecka, ogrom wrażeń, opiekun zawsze obok do dyspozycji w każdym momencie, koleżanki i koledzy o podobnych zainteresowaniach to główne atuty sprawiające, że dzieci czują się z nami bezpiecznie i są zadowolone. Jeśli połączymy to z bogatym programem obfitującym w niepowtarzalne przygody, pełną energii kadrą mającą doświadczenie z tą grupą wiekową oraz opieką medyczną na miejscu, zdrowym klimatem i bezpiecznym otoczeniem, to pewni jesteśmy, że na buziach Waszych dzieci przeważał będzie uśmiech, zaś wrażenia z zimowiska na długo pozostaną miłym wspomnieniem.

 

 

 


POBIERZ
NASZ KATALOG

Życzymy dzieciom świetnej zabawy
i niezapomnianych wrażeń.


Z wyrazami szacunku Marek Hajduła
wraz z zespołem pracowników

 

 

 Biura Turystycznego ,, HAPPY TOUR ”.