Biuro Turystyczne
Happy Tour, Bielsko-Biała
 

Siedziba i Biuro Obsługi Klienta:

43-300 Bielsko-Biała,
ul. Piekarska 50
Tel/Fax. 33 814 66 66

Alga Dźwirzyno

Dom Wczasowy ALGA w miejscowości Dźwirzyno to nowo zbudowany obiekt turystyczny położony przy wejściu na pażę, w zdrowotnym pasie nadmorskiego lasu. Takie usytułowanie ma znakomity wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie naszych gości. Jest to wymarzone miejsce dla wszystkich pragnących spokoju, wspaniałego morskiego powietrza, szumu fal a także grzybiarzy i wędkarzy.

Do dyspozycji Gości są noclegi w pokojach 2-, 3- i 4- osobowych o wysokim standardzie. Każdy z nich wyposażony jest w pełny węzeł sanitarny, TV SAT, radio i czajnik bezprzewodowy. Wszystkie pokoje posiadają również własne wyjście na balkon. Oferta zawiera także pokoje typu studio (dwa pokoje + łazienka) oraz pokoje o podwyższonym standardzie (m.in. duży taras)

NA TERENIE ośrodka Alga w Dźwirzynie oferujemy wiele atrakcji. Dla zwolenników czynnego wypoczynku przygotowaliśmy boisko do siatkówki i koszykówki, stół do ping ponga i sprzęt zręcznościowy. Jest tu również plac zabaw dla dzieci i specjalnie wyznaczone miejsce na grilla.

Dom wczasowy zapewnia bezpieczny, zamknięty parking samochodowy.

W wolnym czasie można skorzystać z wielu okolicznych atrakcji. Kilkaset metrów od Algi znajduje się jezioro Resko, nad brzegiem którego zlokalizowany jest port jachtowy i wypożyczalnia sprzętu wodnego. Panują tu znakomite warunki do uprawiania windsurfingu. Miłośników wczasów nad morzem, długich spacerów oczekują przepiękne okolice nadmorskiego parku z wyjątkowym drzewostanem. Zachęcamy również do zwiedzenia oddalonego o 12 km Kołobrzegu.