Biuro Turystyczne
Happy Tour, Bielsko-Biała
 

Siedziba i Biuro Obsługi Klienta:

43-300 Bielsko-Biała,
ul. Piekarska 50
Tel/Fax. 33 814 66 66

Bispol Dźwirzyno

Dźwirzyno położone jest 13 km od Kołobrzegu, między brzegiem Bałtyku, a jeziorem Resko Przymorskie, nad cieśniną łączącą te wody - zwaną kanałem Resco. Dźwirzyno znane jest z jednej z najpiękniejszych plaż na wybrzeżu i jednego z najczystszych morskich kąpielisk. Szeroka plaża utworzona z drobniutkich, czystych i jasnych ziarenek piasku przechodzi w kierunku lądu w wał wydmowy. Wydmy porośnięte są lasem sosnowym i stanowią atrakcyjny element miejscowego krajobrazu.

Ośrodek Wczasowy BISPOL  w Dźwirzynie położony jest 70 m od morza, bezpośrednio przy wejściu na plażę.

O. W. Bispol oferuje noclegi w 2 i 3- osobowych pokojach z balkonami, wyposażonych w węzeł sanitarny, TV i czajnik bezprzewodowy i lodówki. Pokoje zlokalizowane są w dwóch sąsiadujących ze sobą piętrowych budynkach.

Na terenie ośrodka, przed budynkami znajdują się boiska do koszykówki i siatkówki plażowej. Ogólnie dostępny jest stół do ping ponga. Dla dzieci przygotowaliśmy plac zabaw. Obok ośrodka znajduje się również hala sportowa o powierzchni 320 m2 przeznaczona do ćwiczeń wschodnich sztuk walki oraz do tańca.
Miłośnicy sportów wodnych mogą skorzystać z wypożyczalni sprzętu wodnego, znajdującej się w porcie jachtowym nad jeziorem Resko. Wyjątkową atrakcją Dźwirzyna jest nadmorski park o imponującym drzewostanie. Stanowi on nie lada atrakcję dla szerokiej rzeszy spacerowiczów.

Dla zmotoryzowanych gości zapewniony jest na terenie ośrodka parking monitorowany, dozorowany  - płatny.