Biuro Turystyczne
Happy Tour, Bielsko-Biała
 

Siedziba i Biuro Obsługi Klienta:

43-300 Bielsko-Biała,
ul. Piekarska 50
Tel/Fax. 33 814 66 66

Arka Medical SPA Kołobrzeg

Kołobrzeg jest najbardziej malowniczym miastem Pomorza Zachodniego o ponad tysiącletniej tradycji. Turyści mogą tu znaleźć liczne atrakcje turystyczne i zabytki takie jak: Ratusz, Bazylika Konkatedralna, kamienica średniowieczna, w której mieści się obecnie Muzeum Oręża Polskiego, Baszta Prochowa, Akademia Rycerska, Reduta Morast. Miasto oferuje także wiele szlaków turystycznych zarówno pieszych jak i rowerowych, fantastyczną plażę oraz jedno z najczystszych kąpielisk na wybrzeżu. 

Hotel Arka Medical SPA**** w Kołobrzegu usytułowany 50 metrów od plaży, codziennie jest odwiedzany przez setki Gości ponieważ stwarza możliwości przyjemnego spędzania wolnego czasu. Bogatą ofertę hotelu uzupełniają liczne usługi. Na terenie obiektu znajduje się salon fryzjerski, optyk, stomatolog, butik, jubiler, huta szkła oraz sklep z odzieżą sportową.

Komfortowy wypoczynek w Arka Medical SPA**** to również bogata oferta zabiegowa Centrum Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji. Profesjonalne zabiegi przeprowadzone w funkcjonalnych i wygodnych gabinetach oraz stanowiska zabiegowe wyposażone w najnowszej generacji sprzęt medyczny w skuteczny sposób wpłyną na dobre samopoczucie gości Hotelu.

 

Strefa rehabilitacyjna hotelu Arka Medical SPA oferuje następujące elementy:


- Krioterapia
- Hilt - Terapia laserem wysokoenergetycznym
- Terapia indywidualna 
- Fala uderzeniowa
- Kinezyterapia
- Fizykoterapia
- Balneologia
- Masaże
- Grota solna
- Strefa saun
- Baseny
- Kinesiotaping

 

Goście hotelu mogą skorzystać z leczniczych właściwości groty solnej lub  rozluźnić się w naszym kompleksie basenów z wodą morską.  W strefie saun przy kojącej muzyce i nastrojowym świetle mogą Państwo skorzystać z gorącego jacuzzi, oczyścić ciało i umysł w jednej z saun lub zażyć dawki witaminy D na łóżkach solarnych. W bogatej ofercie naszej strefy SPA znajdą Państwo dla siebie zabiegi, które dodatkowo sprawią Państwu przyjemności i pomogą się zrelaksować.

 

Strefa relaksu w hotelu Arka Medical SPA posiada następującą ofertę:


- Grota solna
- Strefa saun
- Basen
- Masaże

 

Do dyspozycji naszych gości oddajemy profesjonalnie wyposażoną siłownię, czynną całą dobę, salę gimnastyczną ze stołami do ping-ponga, na której organizowane są również zajęcia taneczne i sportowe, a także kort tenisowy, na którym można również rozegrać mecze w badmintona. Zachęcamy również do skorzystania z jednego z dwóch naszych stołów do biliarda. W naszym hotelu można wypożyczyć sprzęt do gry.

Dla miłośników sportów wodnych hotel oferuje kompleks basenów z wodą morską, na których odbywają się zajęcia z aquaaerobiku oraz hydrocyklingu. Dla początkujących - naukę pływania zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

W wypożyczalni znajdziecie Państwo różne wielkości i rodzaje rowerów.
Hotel proponuje także zajęcia z Nordic Walking oraz zajęcia Fitness.

 

Strefa sportu hotelu Arka Medical SPA**** oferuje:

- Aquaboard (SAF AQUA)

- Baseny

- Kort tenisowy

- Ścianka wspinaczkowa

- Badminton

- Nordic Walking

- Ping-Pong

- Zajęcia Fitness

- Trening Personalny

- Wypożyczalnia rowerów

- Dart