Biuro Turystyczne
Happy Tour, Bielsko-Biała
 

Siedziba i Biuro Obsługi Klienta:

43-300 Bielsko-Biała,
ul. Piekarska 50
Tel/Fax. 33 814 66 66

Świt 3 Wicie

Wicie jest przesympatyczną osadą, której niezaprzeczalnym urokiem jest jej wielkość i położenie. Położona nad samym morzem i przylegająca do jeziora Kopań osada stwarza dogodne możliwości korzystania z obydwu akwenów. Szeroka i czysta bałtycka plaża to prawdziwy raj do plażowania.

 

Dom Gościnny Świt 3 jest usytuowany zaledwie 180 m od brzegu morza, na skraju lasu, po przejściu, którego w towarzystwie rozśpiewanych ptaków, Twoim oczom ukazuje się otwarte morze. Miejscowość Wicie jest położona dokładnie pośrodku polskiego wybrzeża, jeżeli, lubisz długie spacery po plaży to w każdą stronę masz do dyspozycji 262 km linii brzegowej :), ale najbliższe miejscowości to Darłówko i Jarosławiec.

 

Świt 3 - Pokoje 2, 3 i 4 osobowe, wyposażone są komfortowo, posiadają aneksy kuchenne (lodówka, zlewozmywak, czajnik, talerze, szklanki, sztućce) oraz łazienki z pełnym węzłem sanitarnym (umywalka, WC, natrysk), TV oraz bezpłatny, bezprzewodowy internet.  Ponadto oferujemy bezpłatny transport autokarem z Warszawy (przywiezienie i odwiezienie). Dla osób zmotoryzowanych oferujemy bezpłatne miejsca parkingowe na ogrodzonym terenie posesji. Dysponujemy wypożyczalnią rowerów, sprzętu plażowego oraz kijków do nordyc walking. Ponadto na terenie do dyspozycji gości znajduje się kominek z grillem oraz zadaszone stoły i ławy do grillowania. Dodatkowo w czasie turnusu odbywają się dwa ogniska z poczęstunkiem i orkiestrą na żywo.