Biuro Turystyczne
Happy Tour, Bielsko-Biała
 

Siedziba i Biuro Obsługi Klienta:

43-300 Bielsko-Biała,
ul. Piekarska 50
Tel/Fax. 33 814 66 66

8. Kamyczek Sarbinowo

 Karta katalogowa

Sarbinowo – wieś letniskowa w północno-zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie koszalińskim, w gminie Mielno, 7 km na zachód od Mielna. Położona nad Morzem Bałtyckim, na Wybrzeżu Słowińskim.

Ośrodek Kamyczek w Sarbinowie znajduje się  zaledwie 50 m od przepięknej, piaszczystej plaży, blisko półtorakilometrowej, szerokiej promenady, która wyposażona jest w zjazdy dla wózków inwalidzkich i stanowi jeden z najpiękniejszych w Polsce obiektów spacerowych nad morzem.

Ośrodek dzięki modernizacji i remontowi zyskał nowe wyposażenie, co pozwala lepiej wypoczywać i korzystać z wciąż unowocześnianego centrum rehabilitacyjnego. Zabiegi lecznicze przeprowadzane są przez profesjonalny zespół fizjoterapeutów.

Baza zabiegowa daje możliwość wykonywanie turnusów rehabilitacyjnych, finansowanych także przez PFRON.

Do dyspozycji gości oddajemy pokoje 1, 2, 3 oraz 4 osobowe, w których znajdują się: nowoczesne TV, czajnik,  sprzęt plażowy, bezprzewodowe WI-FI.

Posiadamy pokoje przystosowana dla osób niepełnosprawnych i wózków inwalidzkich. W ramach pobytu zapewniamy całodzienne wyżywienie: śniadania, obiady i kolacje.

Istnieje wiele możliwości wypoczynku z wykorzystaniem miejsc i atrakcji proponowanych przez Ośrodek Kamyczek w Sarbinowie.
Obszerne patio jest miejscem relaksu, czytania książek, spotkań towarzyskich, kąpieli słonecznych w wietrzne dni oraz wspólnych ognisk.
W przestronnej kawiarni odbywają się wieczorki taneczne, imprezy okolicznościowe, warsztaty, zabawy i integracje.
Nasi goście mogą korzystać także z  ogrodzonego placu zabaw, boiska do piłki siatkowej,  tenisa stołowego, sali gier.

Na terenie Kamyczka znajduje się bezpłatny parking.

 

Oferta rehabilitacji:

 • Elektroterapia

- tens

- diadynamik

- interdyn

- galwanizacja

- jonoforeza

- elektrostymulacja

 • Pole magnetyczne

- magnetoterapia

 • Inhalacje
 • Ultradźwięki
 • Laseroterapia

- punktowa

 

 • Światłolecznictwo

- lampa sollux

 

 • Kinezyterapia

- gimnastyka grupowa

- gimnastyka indywidualna

- gimnastyka poranna

- ćwiczenia na przyrządach

- ugul

 • Masaż suchy
 • Okłady borowinowe
 • Aqua vibron

 

W cenę pobytu rehabilitacyjnego wliczono:

 • Zabiegi rehabilitacyjne w dni robocze.
 • Pobyt - 13 nocy, 14 dni pobytowych
 • Wyżywienie - 3 posiłki dziennie podawane do stolika -14 śniadań, 14 obiadów, 14 kolacji. W dniu wyjazdu ostatni posiłek podajemy w postaci suchego prowiantu.
 • Atrakcyjny program rekreacyjno-rozrywkowy: wieczorek powitalny, wieczorek pożegnalny, gry i zabawy sportowe, zabawy rozrywkowe i integracyjne (np. karaoke), ognisko z pieczeniem kiełbasek, inne imprezy taneczne.
 • Możliwość korzystania z kawiarni i baru.
 • Dodatkowe, odpłatne imprezy lub wycieczki (do Koszalina, Kołobrzegu, Dobrzycy lub innej miejscowości) organizowane w porozumieniu z gośćmi.
 • Osoby ze skierowaniem na turnus z powodu diety - w ramach ceny otrzymują dietę lekkostrawną, cukrzycową lub wątrobową.
  Pozostałe osoby (bez skierowania) za wyżywienie dietetyczne dopłacają: dieta cukrzycowa, lekkostrawna, wątrobowa, wegetariańska - 150 zł, dieta bezglutenowa – 250 zł

 

Wyjeżdżając na turnus rehabilitacyjny prosimy zabrać:

informację o rodzaju niepełnosprawności lub rodzaju schorzenia np. aktualne orzeczenie o zakwalifikowaniu przez organ orzekający o stopniu niepełnosprawności lub orzeczenie o niepełnosprawności (dokument niniejszy należy okazać podczas pierwszej wizyty lekarskiej w Ośrodku)
wniosek lekarski na turnus rehabilitacyjny/zaświadczenie lekarskie o aktualnym stanie zdrowia (niezbędne również na pierwszą wizytę lekarską w Ośrodku)
Środki do higieny osobistej – ręczniki i środki czystości

 

Pobyty dzieci:
Pobyt dzieci do lat 3 (bez wyżywienia) śpiące na łóżku z rodzicem (150 zł/ turnus). Dzieci w wieku 3- 10 lat - cena jest obniżona o połowę porcji żywieniowej w wys. 20 zł dziennie (280 zł/turnus).
Na terenie ośrodka zapewniamy: plac zabaw dla dzieci, świetlica, gry planszowe, logiczne i strategiczne, miejsce na ognisko, stół tenisowy, gra w piłkarzyki, boisko do siatkówki, wypożyczalnia kijków Nordic Walking, bezpłatny parking i łączność bezprzewodowa wi-fi.

 

Uwagi:

 • Cena zawiera zabiegi rehabilitacyjne.
 • Jest możliwy pobyt bez zabiegów. Dla osoby nie korzystającej z zabiegów cena zostanie obniżona o 100,00 zł za cały dwutygodniowy turnus.

 

lp

Termin

 1 os.
(tylko bez balkonu)
 2 os.
bez balkonu
 2 os.
z balkonem
 3 os.
(tylko z balkonem)
 4 os.
(tylko bez balkonu)
1.

30.06 – 13.07.2019

1 980 1 680 1 880 1 580 1 480
2.

26.07 – 08.08.2019

1 980 1 680 1 880 1 580 1 480
3.

22.09 – 05.10 - 3 zabiegi/dzień

1 540 1 240 1 390 1 190 1 090
4.

06.10 – 19.10 - 4 zabiegi/dzień

1 440 1 190 1 340 1 140 1 040