Biuro Turystyczne
Happy Tour, Bielsko-Biała
 

Siedziba i Biuro Obsługi Klienta:

43-300 Bielsko-Biała,
ul. Piekarska 50
Tel/Fax. 33 814 66 66

Biuro Turystyczne Happy Tour - O nas

 

 

Biuro Turystyczne "Happy Tour" jest prężną i dynamicznie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży turystycznej. Nasza zróżnicowana oferta, skierowana jest do szerokiego kręgu odbiorców.

Zajmujemy się organizacją turnusów rehabilitacyjnych przyjmujemy osoby z dofinansowaniem PFRON  jak i osoby pełnopłatne ponad to w naszej ofercie znajdą Państwo wczasy zdrowotne i rodzinne, zielone szkoły, obozy młodzieżowe, kolonie i wycieczki.  Organizowane przez nas imprezy turystyczne przeznaczone są zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych.

 

Nasze propozycje dotyczą wypoczynku w nowoczesnych i luksusowych ośrodkach, położonych w malowniczych nadmorskich i górskich miejscowościach, które charakteryzują się specyficznym mikroklimatem i jego właściwościami leczniczymi, a także niepowtarzalną i urokliwą atmosferą. Ośrodki, do których pragniemy Państwa zaprosić zostały starannie dobrane pod kątem potrzeb osób chcących skorzystać z rehabilitacji i wspaniałego wypoczynku, wyróżniają się one wysokim standardem zakwaterowania, znakomitym wyżywieniem, atrakcyjnym programem pobytu oraz profesjonalnym świadczeniem usług turystycznych.
Wieloletnie doświadczenie pracowników naszego Biura w zakresie organizacji wypoczynku jest gwarancją wysokiego profesjonalizmu i standardu świadczonych przez nas usług.
Gorąco zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszych propozycji, a przede wszystkim zapraszamy na organizowane przez nasze Biuro Turystyczne turnusy rehabilitacyjne, wczasy zdrowotne i rodzinne, a dzieci i młodzież na zielone szkoły, obozy młodzieżowe, kolonie i wycieczki.

Życzymy wszystkim wspaniałego wypoczynku, a tym, którzy skorzystają z naszej bogatej oferty gwarantujemy zadowolenie i mnóstwo niezapomnianych wrażeń.

 

Z wyrazami szacunku Marek Hajduła z zespołem pracowników Biura Turystycznego "Happy Tour".